Wsparcie

Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć moją działalność i pomóc w tworzeniu kolejnych treści, to udostępniam tutaj parę sposobów na wsparcie tego co robię. Można również pomóc bez wydawania złotówki.

Jak wesprzeć moją działalność bez rzucania na tacę?

Możesz mi pomóc bezpłatnie przez:

– > Moja książka.

Dobrą formą wsparcia jest kupienie mojej książki. Ty masz dzięki temu solidny produkt, w którym odpowiadam na najczęstsze pytania związane z pierwszą pracą programisty, a ja otrzymuję prawie całą wpłaconą kwotę. Książkę wydałem samodzielnie, więc większość kwoty trafia do mnie, a nie do jakiegoś wydawcy (moja firma jest wydawcą ;)). Płacę jedynie VAT oraz podatek dochodowy.

Dostępna jest jako e-book lub tradycyjna książka papierowa.

– > Moja “gra bez prądu”! 😀

W roku 2017 zacząłem pracować nad przyjemną grą karcianą, która przy okazji pozwala na obcowanie ze słownictwem świata IT. Całość połączona z dużą dawką humoru.

Tak powstała gra karciana “IT Startup“. Tu poczytasz opinie/recenzje gry – podobno szybko łapie się reguły i zabawa jest przednia! 😉 Grę podobnie jak książkę wydałem samodzielnie. Jeśli kupisz ją bezpośrednio u mnie (czyli z linku powyżej), to większość środków trafi bezpośrednio do mnie.

Może szukasz prezentu dla znajomego z branży IT? Gra jest świetnie sprawdza się jako prezent! 😀

Planujesz zakup materiałów edukacyjnych? Moje linki partnerskie

Jeśli planujesz zakup książek, albo kursów, to możesz skorzystać z moich linków partnerskich. Cena dla Ciebie pozostaje taka sama, a ja otrzymuję parę procent prowizji od sklepu. Możesz kupić np. książkę na Helion.pl, kurs programowania w Strefie Kursów, lub Videopoint.pl.

… a dla tych, którzy mają ochotę bezpośrednio rzucić na piwo i pizzę:

Bezpośrednia dotacja

Przelew na konto: proszę w tytule zawrzeć słowo “darowizna”.

ING Bank Śląski

Mateusz Kupilas

25 1050 1386 1000 0092 3196 8844

Albo przez PayPala: